Usługa DOM-DOM

Samochody Unipral w usłudze DOM-DOMOferta jest udogodnieniem dla klientów, którzy nie mają czasu na jeżdżenie do pralni. Dla tych, którzy nie mają samochodu , czasu lub ochoty, by samemu dostarczyć rzeczy do prania.
Jak skorzystać z usługi DOM-DOM? ... wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić pod numer 89 526-70-79
...a my zajmiemy się resztą, a dokładniej:

ZABIERZEMY-WYPIERZEMY-ODWIEZIEMY

Usługa DOM-DOM kierowana jest do mieszkańców Olsztyna. Koszt usługi transportowej na terenie miasta podany jest w zakładce cennik. Poza granicami administracyjnymi miasta koszt transportu do uzgodnienia.

Formularz Zgłoszeniowy Usługi DOM-DOM

Dokładne określenia rodzaju asortymentu pomoże nam w dobraniu odpowiedniego transportu oraz wstępnej wyceny usługi pralniczej.
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.
Administratorem podanych danych osobowych jest „UNIPRAL” Sp. z o.o. Dane osobowe podane dobrowolnie w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu przyjęcia zgłoszenia, realizacji usługi DOM - DOM oraz rozliczenia po jej wykonaniu. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie www.unipral.pl w zakładce Ochrona danych osobowych.
Polub nas na Facebooku